Uroczyste spotkanie w Bemowski Domu „Kombatanta”

W dniu 13 listopada 2017 roku w Domu „Kombatant” w Dzielnicy Bemowo, w Warszawie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Święta Narodowego pensjonariuszy - kombatantów z Szefem Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych Panem Ministrem Janem Józefem Kasprzykiem.

Władzie Społecznej Rady Kombatantów i Osób Represjonowanych przy Burmistrzu Dzielnicy Żoliborz wystąpiły do Prezesa LOK Pana Jerzego Salamuchy z wnioskiem o uhonorowanie Pana Ministra Kasprzyka Honorową Odznaką Za Wybitne Zasługi dla LOK.

Prezes LOK biorąc pod uwagę dotychczasową bardzo dobrą współpracę pomiędzy LOK i Społeczną Radą Kombatantów i Osób Represjonowanych, a także zasługi Pana Ministra Kasprzyka na rzecz kombatantów, w szczególności wsparcie materialne przychylił się do prośby i wyróżnił Pana Ministra wnioskowanym odznaczeniem.


Ponadto w uznaniu zasługi Pani Ireny Putkiewicz - członkini władz Rady - wspaniale działającej kombatantki na rzecz swojego środowiska Prezes LOK z własnej inicjatywy wyróżnił Panią Irenę takim samym odznaczeniem.

W imieniu Prezesa LOK uhonorowania wyróżnieniami dokonał Honorowy Prezes LOK Grzegorz Jarząbek.

Opracował: GJ

2017-11-15

Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij okno ciasteczek

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.