Przejdź do treści
LIGA OBRONY KRAJU
STOWARZYSZENIE
Szkolenia i Kursy
Prawa Jazdy
Kategorie A, B, BE, C, CE
Instruktora Nauki Jazdy
Szkolenia Okresowe
Kwalifikacja Wstępna
Kierowców przewożących materiały niebezpieczne ADR - Kurs podstawowy
- Przewóz towarów niebezpiecznych w cysternach
- Przewóz materiałów wybuchowych klasy 1
- Przewóz materiałów promieniotwórczych klasy 7
Certyfikat kompetencji zawodowych
Kurs dla kierowców wózków jezdniowych
AKTUALNOŚCI

BEMA60 - Strzelaj na WOLI do WOLI

bema60
Warszawa
2023-05-23

Dla Ligi Obrony Kraju 18 maja 2023 roku jest bardzo ważnym dniem. W tym to dniu dokonano uroczystego otwarcia nowej strzelnicy kulowej w Warszawie na ul Bema 60. W obecności przedstawicieli władz państwowych, wojewódzkich i Miasta Stołecznego Warszawy, Prezesa Związku Strzelectwa Sportowego a także przedstawicieli Ministerstwa Obrony Narodowej, Policji oraz innych służb mundurowych dokonano przecięcia wstęgi.

foto 5


Gospodarzem uroczystości był Prezes Ligi Obrony Kraju płk w st. spocz. Jerzy SALAMUCHA, który powitał przybyłych na uroczystość gości i w krótkim zarysie przedstawił historię Stowarzyszenia jak też historię budowy strzelnicy. Nowo oddawany obiekt jest uznany za najbardziej nowocześnie wyposażoną strzelnicę kulową w kraju. 
 

foto 9


Zapewnia doskonałe warunki bezpieczeństwa. Strzelnica została wyposażona także w najnowsze rozwiązania technologiczne zapewniające ochronę środowiska. Jest obiektem który spełni wszystkie oczekiwania zarówno profesjonalistów jak też osób korzystających ze strzelnicy rekreacyjnie w tym osobom niepełnosprawnym.
 

foto 10foto 7foto 8

 

foto 4foto 2


W trakcie pokazu gościom nas żywo zostały przedstawione warianty pracy tarczociągów, systemu oświetlania oraz zadymiania i nagłośnienia. W ocenie gości Strzelnica BEMA 60 jest PEREŁKĄ godną odwiedzenia przez młodzież i osoby dorosłe.

Jest miejscem gdzie można realizować i doskonalić swoje umiejętności, a także zdobywać szlify i stawiać pierwsze kroki w coraz to bardziej popularnym strzelectwie. 

foto 3

 

folder 1folder 2folder 3

 

list 1list 2list 3list 4