Przejdź do treści
LIGA OBRONY KRAJU
STOWARZYSZENIE
Szkolenia i Kursy
Prawa Jazdy
Kategorie A, B, BE, C, CE
Instruktora Nauki Jazdy
Szkolenia Okresowe
Kwalifikacja Wstępna
Kierowców przewożących materiały niebezpieczne ADR - Kurs podstawowy
- Przewóz towarów niebezpiecznych w cysternach
- Przewóz materiałów wybuchowych klasy 1
- Przewóz materiałów promieniotwórczych klasy 7
Certyfikat kompetencji zawodowych
Kurs dla kierowców wózków jezdniowych
AKTUALNOŚCI

Rezultaty Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostw LOK w strzelectwie sportowym

logo lok new czer
Tarnów
2021-08-26

Rezultaty Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostw LOK w strzelectwie sportowym seniorów, juniorów i młodzików w Tarnowie 26-29.08. 2021.

Bardzo dziękuję Wszystkim Strzelcom za uczestnictwo; było nam miło gościć zawodników, trenerów z 37 klubów strzeleckich LOK z terenu 14 Organizacji Wojewódzkich oraz z klubów niezrzeszonych w LOK. Dało to prawie 700 osobostartów - przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania, co wymagało dokonania wielu zmian organizacyjnych, ale także skutkowało także pewnymi niedociągnięciami z naszej strony. Udało sie jednak zakończyć zawody w przyzwoitym czasie i uhonorować zwycięzców. Kolejne zawody postaramy się zorganizować na poprzednich zasadach z lat ubiegłych.
 

mistrzyniZmodyfikujemy system zgłoszeń który będzie wymagający dla organizatora, ale także dla zgłaszających. Wydruk protokołów będzie także wygodniejszy do drukowania i bardziej oszczędny. Gratuluję Zawodnikom zajętych miejsc, dziękuję sędziom za wydłużony czas pracy, LOKowcom z Tarnowa za przygotowanie obiektu do zawodów, a szczególnie Kol. Jerzemu Madejowi Kierownikowi Ośrodka LOK i Prezesowi KS TKS LOK. Rezultaty zawodów będą także dostępne na stronie PZSS i MZSS.

Wydruk protokołów (plik pdf) będzie także wygodniejszy do drukowania i bardziej oszczędny.

Marek Stasiak