Przejdź do treści
LIGA OBRONY KRAJU
STOWARZYSZENIE
Szkolenia i Kursy
Prawa Jazdy
Kategorie A, B, BE, C, CE
Instruktora Nauki Jazdy
Szkolenia Okresowe
Kwalifikacja Wstępna
Kierowców przewożących materiały niebezpieczne ADR - Kurs podstawowy
- Przewóz towarów niebezpiecznych w cysternach
- Przewóz materiałów wybuchowych klasy 1
- Przewóz materiałów promieniotwórczych klasy 7
Certyfikat kompetencji zawodowych
Kurs dla kierowców wózków jezdniowych
OSZK LOK Gryfino
adres ośrodka
ul.Szczecińska 24
Gryfino (74-100)
Fax: 91-416-24-36

Ośrodek LOK  Gryfino zaprasza  :

Poniedziałek - Piątek od godziny 09:00 do 17:00

Badania psychologiczne w każdy wtorek o godz.10:30

UWAGA !

                POMIESZCZENIE BIUROWE NA WYNAJEM Z SANITARIATEM - 15,56 m2

 

Jak dojechać?
Pojazdy w OSZK LOK Gryfino
Toyota Yaris
TOYOTA Yaris

     Posiadamy aktualnie TOYOTĘ Yaris, model samochodu używany obecnie na

Egzaminie Państwowym. Gwarantujemy najwyższą jakość,  która pozwoli Państwu na zdobycie podstawowej wiedzy, by zdać egzamin.

TOYOTA Yaris
.
TOYOTA Yaris III

     Posiadamy aktualnie TOYOTĘ Yaris III, NOWY model samochodu używany obecnie na egzaminie państwowym. Gwarantujemy najwyższą jakość, która pozwoli Państwu na zdobycie podstawowej wiedzy, by zdać egzamin.

TOYOTA Yaris III
RENAULT  TRAFIC
PEUGEOT TRAVELLING
Ośrodek Szkolenia Kierowców w Gryfinie postanowił po raz kolejny uatrakcyjnić swoją ofertę dla przyszłych kierowców, pragnących przystąpić do egzaminu na prawo jazdy kategorii B+E. W związku z tym oferujemy możliwość zdawania egzaminu na pojeździe marki Renault Trafic . Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty i życzymy pomyślności .
DAF
DAF
Posiadany pojazd - DAF który jest identyczny ,jak na Egzaminie Państwowym na prawo jazdy kat. C ,C+E . Ponadto program zajęć jest ustalany indywidualnie z instruktorem , zależnie od Twoich potrzeb . Zapraszamy do biura lub zadzwoń. Cennik: Kategoria C 20 godzin teorii, 30 godzin praktyki - 4200,00 Kategoria CE 25 godzin praktycznych - 3600,00 Godzina uzupełniająca jazdy kategorii C - 210,00
AUTOBUS TEMSA SAFARI
AUTOBUS TEMSA SAFARI
Autobus Temsa Safari Miło nam zaprezentować Państwu pojazd , który dołączył do szkolenia na kat. D autobus Temsa Safari. Pojazd został odpowiednio przebudowany i dodatkowo wyposażony w celu spełnienia warunków technicznych określonych dla pojazdów do szkolenia i egzaminowania kandydatów na kursach nauki jazdy kategorii D. Spełnia wszystkie warunki techniczne określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury i Rozwoju Dz. U nr 305 z dnia 05.03.2015, zmiany Dz.u. 2022 z dnia 15.12.2016. Autobusem szkolić będziemy przyszłych kierowców nie tylko w zakresie podstawowym ale i również w ramach kwalifikacji zawodowych. wniesieniu opłaty za podstawienie pojazdu. Zapraszamy