Przejdź do treści
LIGA OBRONY KRAJU
STOWARZYSZENIE
Szkolenia i Kursy
Prawa Jazdy
Kategorie A, B, BE, C, CE
Instruktora Nauki Jazdy
Szkolenia Okresowe
Kwalifikacja Wstępna
Kierowców przewożących materiały niebezpieczne ADR - Kurs podstawowy
- Przewóz towarów niebezpiecznych w cysternach
- Przewóz materiałów wybuchowych klasy 1
- Przewóz materiałów promieniotwórczych klasy 7
Certyfikat kompetencji zawodowych
Kurs dla kierowców wózków jezdniowych
OSZK Szczecin
adres ośrodka
ul. Św. Wojciecha 11/2 Parter budynku wejscie od ulicy
Szczecin (70-410)
Fax: 91 488 30 82
poniedziałek- piątek 8:00-18:00 pracująca sobota 11.12.2021 8:00-14:00
Jak dojechać?
Pojazdy w OSZK Szczecin
TOYOTA YARIS
TOYOTA YARIS
Zapewniamy naukę jazdy fabrycznie nowymi samochodami TOYOTA YARIS, takimi samymi , którymi dysponuje WORD do egzaminowania przyszłych kierowców . Zapraszamy.
DAF
DAF + PRYCZEPA
Zapewniamy naukę jazdy fabrycznie nowym pojazdem szkoleniowym marki DAF z przyczepą, takim samym jakim dysponuje WORD Szczecin do egzaminowania przyszłych kierowców na kategorię C oraz C+E . Zapraszamy.
LOK Szczecin
RENAULT TRAFIC
Ośrodek Szkolenia Kierowców w Szczecinie postanowił po raz kolejny uatrakcyjnić swoją ofertę dla przyszłych kierowców, pragnących przystąpić do egzaminu na prawo jazdy kategorii B+E. W związku z tym oferujemy możliwość zdawania egzaminu na marki samochodów - Renault. Jest to Renault Trafic. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty i życzymy pomyślności na egzaminie.
TEMSA SAFARI AUTOBUS DO SZKOLENIA PODTAWOWEGO I KWALIFIKACJI
Autobus Temsa Safari
Miło nam zaprezentować Państwu pojazd , który dołączył do szkolenia na kat. D autobus Temsa Safari. Pojazd został odpowiednio przebudowany i dodatkowo wyposażony w celu spełnienia warunków technicznych określonych dla pojazdów do szkolenia i egzaminowania kandydatów na kursach nauki jazdy kategorii D. Spełnia wszystkie warunki techniczne określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury i Rozwoju Dz. U nr 305 z dnia 05.03.2015, zmiany Dz.u. 2022 z dnia 15.12.2016. Autobusem szkolić będziemy przyszłych kierowców nie tylko w zakresie podstawowym ale i również w ramach kwalifikacji zawodowych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Państwa zapewniamy, że każdy kursant będzie miał możliwość zdawania egzaminu autobusem w WORD po wniesieniu opłaty za podstawienie pojazdu. Zapraszamy