Przejdź do treści
LIGA OBRONY KRAJU
STOWARZYSZENIE
Szkolenia i Kursy
Prawa Jazdy
Kategorie A, B, BE, C, CE
Instruktora Nauki Jazdy
Szkolenia Okresowe
Kwalifikacja Wstępna
Kierowców przewożących materiały niebezpieczne ADR - Kurs podstawowy
- Przewóz towarów niebezpiecznych w cysternach
- Przewóz materiałów wybuchowych klasy 1
- Przewóz materiałów promieniotwórczych klasy 7
Certyfikat kompetencji zawodowych
Kurs dla kierowców wózków jezdniowych
ZR Szczecin
adres
Przestrzenna 13
Szczecin (70-800)
Biuro czynne w godz. 08.00-14.00
Jak dojechać?

Kolejne Osiągnięcia Klubu Strzeleckiego LOK "TARCZA" Goleniów

Jolanta Tabaka
Zielona Góra, Bydgoszcz, Berlin
2020-09-06

Zawodnicy z klubu „Tarcza” Goleniów w dniach 3-6.09. br. rywalizowali w różnych miejscach w Polsce i zagranicą, gdyż  w analogicznym czasie odbywały się Akademickie Mistrzostwa Polski w Zielonej Górze i III Runda Pucharu Polski w Bydgoszczy oraz międzynarodowe zawody IWK w Berlinie.

Marcin Majka reprezentujący Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu został trzykrotnym Akademickim Wicemistrzem Polski. Rywalizacja w każdej konkurencji toczyła się na najwyższym poziomie jednak najwięcej emocji dostarczyła rywalizacja w konkurencji karabinu pneumatycznego 60 strzałów. Marcin Majka otarł się o złoty medal, gdyż strzelił taki sam wynik jak jego rywal Maciej Kowalewicz. W przypadku jednakowych wyników obu zawodników decyduje ostatnia seria. Seria goleniowianina  była o 0,1 punkta niższa i tak Marcin stanął na drugim stopniu podium.

Jolanta Tabaka strzelając na berlińskiej strzelnicy w konkurencji karabinu dowolnego 60 strzałów leżąc seniorek zajęła pierwsze miejsce z wynikiem 631,0 punktów ustanawiając nowy rekord Polski. Zawodniczka „Tarczy” była poza zasięgiem rywalek, gdyż wygrała z przewagą 8,5 punkta.

Zuzanna Pierko, która rywalizowała w III Rundzie Pucharu Polski w kwalifikacji konkurencji pistoletu pneumatycznego uplasowała się na drugim miejscu z wynikiem 562 punktów. W Finale Zuzanna walczyła do samego końca, lecz ostatecznie zdobyła srebrny medal. "