Przejdź do treści
LIGA OBRONY KRAJU
STOWARZYSZENIE
Szkolenia i Kursy
Prawa Jazdy
Kategorie A, B, BE, C, CE
Instruktora Nauki Jazdy
Szkolenia Okresowe
Kwalifikacja Wstępna
Kierowców przewożących materiały niebezpieczne ADR - Kurs podstawowy
- Przewóz towarów niebezpiecznych w cysternach
- Przewóz materiałów wybuchowych klasy 1
- Przewóz materiałów promieniotwórczych klasy 7
Certyfikat kompetencji zawodowych
Kurs dla kierowców wózków jezdniowych
AKTUALNOŚCI

Z ŻAŁOBNEJ KARTY - TERESA BARTNIKOWSKA

znicz pamieci
Warszawa
2022-10-18
teresa bartnikowska


Pani Teresa Bartnikowska w latach 1989-1998 pracowała w biurze ZG LOK na stanowisku Głównej Księgowej LOK. Obowiązki swoje wykonywała bardzo dobrze, a przecież w trudnych warunkach przemian ustrojowych i gospodarczych w kraju, a w LOK , w okresie permanentnych zmian strukturalnych. Był to też okres , w którym była odpowiedzialna za stopniowe przechodzenie z księgowości papierowej na elektroniczną w LOK.

Potrafiła zjednać sobie podwładne w BZG LOK oraz w jednostkach terenowych do realizacji tych przemian. Miała dużą wiedzę w zakresie prowadzenia księgowości i potrafiła ją przekazać swoim podwładnym pracownikom, a niekiedy koleżankom -księgowym w terenie poprzez organizację szkoleń. Wspominam Ją jako Pracownicę – Koleżankę błyskotliwą w działaniu, w swojej profesji, potrafiącą zawsze znaleźć wyjście z różnych trudnych sytuacji finansowych.

Żegnamy Osobę kontaktową o pogodnym i wesołym usposobieniu, profesjonalistkę w swoim zawodzie, zawsze pomocną w każdej sytuacji niezależnie od skali trudności.

CZEŚĆ JEJ PAMIĘCI!

Tą drogą składam wyrazy współczucia pogrążonej w żałobie Rodzinie zmarłej Pani Teresy
w imieniu Prezesa LOK, koleżanek księgowych i dyrektorów jednostek terenowych LOK, koleżanek i kolegów z BZG LOK, z którymi miała okazję pracować oraz w imieniu własnym,

płk (r) Grzegorz Jarząbek Honorowy Prezes LOK

teresa bartnikowska

 

data pogrzebu