Badania psychologiczne

W naszej ofercie znajdują się także badania psychologiczne. Poddać im się muszą kierowcy zawodowi (okresowe badania psychotechniczne, na podstawie których wydawane jest pozwolenie na kierowanie pojazdami), kierowcy prowadzący służbowe pojazdy osobowe, egzaminatorzy oraz instruktorzy nauki jazdy, a także osoby starające się o odzyskanie prawa jazdy. Nasze ośrodki zlokalizowane są w całej Polsce. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą psychologów oraz warunkami odpowiednimi do przeprowadzania psychologicznych badań indywidualnych i grupowych. Kierowca powinien przyjść na badania sprawny fizycznie i wypoczęty.
Poszukujesz testów psychologicznych dla siebie lub swoich pracowników? Znajdź placówkę LOK oferującą badania psychologiczne w Twojej okolicy. Aby to zrobić, wystarczy, że z rozwijanego menu wybierzesz właściwe województwo i wciśniesz przycisk „Szukaj”.

Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij okno ciasteczek

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.